![](https://cms-podcasts.radiozu.ro/storage/aj2RRAR4hO3s6R2cwPrkbRTFDDyrHU.jpg)
Invitat: Gelu Duminică
CUM SĂ IUBEȘTI OAMENII DUPĂ CE ÎȚI DAU ȘUTURI ÎN SUFLET? Gelu Duminică | Fain & Simplu Podcast 016
Mihai Morar îl are ca invitat la podcastul Fain & Simplu de săptămâna aceasta pe Gelu Duminică, un sociolog cu o poveste de viață impresionantă. Vă invităm la o incursiune într-o lumea în care veți simți că iubirea și acceptarea adevărată iau locul toleranței, iar schimbarea poate începe cu fiecare dintre noi.